Nertim
Facebook | Nertim YouTube | Nertim Instagram | Nertim
Zadzwoń: 504 609 594
Nertim > O firmie

O firmie

Tworzymy Twoją Przestrzeń

Nertim to rodzinna firma budowlana, w której wiedza i doświadczenie przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Budujemy domy w jakich sami chcielibyśmy mieszkać i świadczymy usługi budowlane tak, aby nasi klienci otrzymywali kompleksowe rozwiązania i mogli zamieszkać w domach swoich marzeń.

Właścicielem Nertim jest Kamil Florkiewicz.

Kamil w swojej pracy bazuje na wiedzy i doświadczeniu ojca i dziadka, wykorzystuje również najnowsze rozwiązania budowlane. Jego przygoda z budowlanką zaczęła się w 2010 r., kiedy dołączył do firmy swojego taty Bogdana. Przez te lata dotrzymywał kroku swojemu ojcu przy wykonywaniu prac wykończeniowych i budowlanych, gdzie poszerzał swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną. Praca na budowie i wdrażanie nowych rozwiązań stała się jego  pasją. Teraz branża deweloperska nie ma przed nim tajemnic, dlatego bezstresowo prowadzi klientów przez wszystkie etapy budowy wymarzonego domu.

 

Zarząd Nertim: Kamil Florkiewicz

Nasza historia

Założycielem firmy był Wiesław Florkiewicz, chyba najbardziej doświadczony i znany murarz w regionie. Od lat 70. realizował inwestycje budowlane, które po dziś dzień stoją w świetnym stanie. Zasady sztuki budowlanej i najlepsze praktyki przekazał swojemu synowi – Bogdanowi Florkiewiczowi.

Bogdan zdobywał wiedzę i praktyczne umiejętności od najmłodszych lat, ciesząc się opinią sumiennego i pracowitego fachowca. Wybudował kilkadziesiąt domów począwszy od pomocy w doborze działki po kompleksowe wykończenia wnętrz.

W późniejszym etapie zajmował się głównie wykończeniem apartamentów pod klucz w Warszawie w najbardziej prestiżowych lokalizacjach. Swoją wiedzę przekazał synowi Kamilowi, który stanowi trzecie pokolenie budowlańców w rodzinie i wraz ze wspólnikiem prowadzi teraz firmę budowlaną Nertim.

Umów spotkanie
DEMO